Įrenginys ant rankos vis dar gali vadintis laikrodžiu. Pokalbis apie kalbantį, filmuojantį ir galvojantį daiktą ant rankos.
Ginas Dabašinskas ir Edmondas Babenskas aiškinasi, kuris laikrodis padarė didesnį poveikį žmogaus buitiniam gyvenimui – pirmasis pasaulyje atsiradęs mechaninis laikrodis ar išmaniųjų įrenginių eroje užgimęs sumanus laikrodis.
Ginas teigia, kad šiuolaikinis išmanusis laikrodis tik panašus į daiktą, kurį kažkada vadinome laikrodžiu. Technologijų ir madų industrija aju dabar sukūrė kažką TOKIO, kas leidžia mums bent jau susimąstyti – ar progresui ir išradingumui yra ribos? Nes išmanusis nešiojamas laikrodis jau dabar daro sunkiai įsivaizduotus dalykus: pulso matavimas, galimybė skambinti draugams ir atsiliepti į skambutį, fotografuoti ir filmuoti ar net… laiką matuoti.
Tai tik dalis funkcijų, kruias Ginas ir Edmondas aptars šiame reportaže. Todėl planmuojantys rinktis išmanųjį nešiojamą aksesuarą, kuris galėtų vadintis ir laikrodžiu, daugybę atsakymų į kamuojančius klausimus ras būtent šiame pokalbyje.

 

Prenumeruokite, dalinkitės bei išsakykite savo pastabas ar pasiūlymus komentaruose arba el. paštu poryt@poryt.lt
Bendradarbiavimo bei reklamos klausimais, prašome rašyti adresu: poryt.lt@gmail.com .

Reportaže dalyvavo:

• Edmondas Babenskas
• Ginas Dabašinskas

 

Rodyti produktai:

Samsung Galaxy Gear 2
http://www.samsung.com/global/microsite/gear/gear2_features.html

Samsung Gear 2 Neo
http://www.samsung.com/global/microsite/gear/gear2neo_features.html

 

Dėkojame:

Mex muzikos ekspresas už garso įrangą
http://www.mex.lt/

Fototechnika už šviesas ir štatyvus
http://www.fototechnika.lt/